Hizmetler

Sizi objektif bir bakış açısı ile dinleyecek, aynı zamanda psikoloji eğitimi geçmişi ve uzun yıllar insan kaynakları alanındaki kurumsal deneyiminin birleşimi ile size güçlü bir değerlendirme sunacak olan bir koç ile çalışmak ister misiniz?

 

Kişisel ve profesyonel günlük yaşamınızı iyileştirmeye/geliştirmeye, konfor alanınızın ötesini deneyimlemeye ve bu süreçten keyif almaya hazır mısınız?

 

Potansiyelinizi keşfetmeye, hedef ve önceliklerinizi belirlemeye, hedeflerinize ulaşırken aynı zamanda yeni beceriler kazanmaya var mısınız?

 

Özgüveninizi ve özfarkındalığınızı yükseltmek ister misiniz? 

 

İşinizden memnun olmakla birlikte, yeni heyecanlara ihtiyaç duyuyor musunuz?

 

Seçim yapma sürecinizi ve aynı zamanda ilişkilerinizin kalitesini iyileştirmek ister misiniz? Ya da yeni bakış açıları kazanmak?

 

Hazımsızlık, uyku gibi konuları düzene sokmak, zaman zaman kontrol altına almakta zorlandığınız tatlı krizlerinizin üstesinden gelmek, ideal kilonuza ulaşmak,.. ?

 

Hangisi size daha tanıdık geliyor?

Belki de nihayet kendinizden/kendi bedeninizden memnun olmanın, kendinizi harika hissetmenin, hayat boyu kalıcı fit ve sağlıklı bir beden ve zihne kavuşmanın zamanı gelmiştir! 

 

Sizi, yaşamınız için kalıcı ve olumlu değişiklikleri gerçekleştirme yolunda, sağlıklı yaşam yolunda, adım atmaya hazırlarken, sağlıklı yaşamın neyi ifade ettiğine bakmaya ne dersiniz?

Doyurulması gereken ihtiyaçlarımız, yediğimiz yiyecekler ile birlikte ilişkilerimiz (eş, sevgili, çocuk, anne–baba, arkadaş,..), işimiz, kariyerimiz, hayat amacımız, kişisel gelişimimiz, manevi dünyamız, fiziksel aktivitelerimizden oluşmaktadır. Benim de uygulayıcısı olduğum ekolün ve ‘Institute of Integrative Nutritition (IIN)‘in kurucusu Rosenthal‘e göre yediğimiz yiyecekler ‘ikincil gıdalar’ olarak kabul edilirken, onun dışında kalan diğer tüm ihtiyaçlarımız ‘birincil gıdalar’ olarak isimlendirilir. Elbette yediğimiz yiyecekler, kendimiz için sağlıklı gıdaları seçmek, sağlığımız ve mutluluğumuz için büyük önem arzederken; birincil gıdalar, aile yapımız, sosyal ilişkilerimiz, kariyerimiz, fiziksel aktivitelerimiz ve manevi dünyamız bizi daha çok beslemekte, desteklemekte ve yaşamımızı sıradışı hale getirmektedir. Dolayısı ile birincil ve ikincil gıdalarımızın dengede olması, sağlıklı yaşamın temelini oluşturur. Birincil gıdalarımızda yaşadığımız tatminsizliği, çoğu zaman ikincil gıdalar ile doyurmaya çalışırız. Mutlu bir birliktelik, her koşulda yanımızda olacaklarından emin olduğumuz yakın dostalarımızın varlığı, sevdiğimiz bir iş, dengeli bir iş–özel yaşam döngüsü, fiziksel aktivitelere düzenli olarak ayırdığımız zaman, manevi anlamda hissettiğimiz tatmin, bizleri sağlıklı ve yeteri kadar besin tüketme eğilimine sokar. Sağlıklı ve yeterli beslenme ile kendimizi daha zinde, daha enerjik hissederken, bu iyi hissetme hali, birincil gıdalarımız ile aldığımız doyumu ve aynı zamanda hayallerimizin peşinden koşma gücümüzü de arttırır.

Nasıl Bir Koçluk Süreci?

 

Birlikte çıkacağımız yolculukta koçluk sürecimiz, tarafsızlık, bağımsızlık ve gizlilik üzerine kurulu olacaktır. Direkt, yargılardan uzak ve dürüstlüğe dayalı yaklaşımım ile benim bu süreçteki rolüm, size duymak istediklerinizi anlatmak değil, kendi bakış açım ile ne gördüğümü sizinle paylaşmak olacaktır.

Sizi önemserim, desteklerim ve aynı zamanda sizi merakla dinler, hayallerinizin, sezgilerinizin peşinden gitmeye davet ederim.

 

Büyük resim üzerine odaklanarak sizleri, mümkün olacağına inandığınız düşüncelerinizin ötesine gitme konusunda cesaretlendiririm.

 

Her bir seansımızda, en büyük yararı elde edebileceğiniz, en fazla değere ulaşacağınız şekilde birlikte senkronize çalışıyor olacağız. Zira koçluk ilişkimizde, hedeflerinize doğru ilerleme yolunda birlikte hareket etmemiz, işbirliği içinde olmamız çok önemlidir.

 

Koçluk görüşmelerimiz, her biri 60 dakikadan oluşan, genellikle ayda 3 görüşmeden oluşan seanslar şeklindedir. Talebiniz, beklentiniz doğrultusunda bunu arttırabilir ya da azaltabiliriz.

 

Yaşamınızda bazı değişiklikler ya da iyileştirmeler yapmaya, değerlerinizi ve geleceğinizi şekillendirmeye hazırsanız ve hedeflerinize nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek isterseniz, size özel bir davetim var.. 

Kendinizi çok daha iyi hissetmenize destek olmaya hazır bir koç ile 45 dakikalık ücretsiz ilk görüşme fırsatını yakalamak ister misiniz?

 

Peki bu ilk görüşmenin size nasıl bir katkısı olacak?

  • Sağlıklı yaşama dair hedeflerinizi koyacak ve hayatınızda neleri hayal ettiğinizin farkındalığını yaratacak,

  • Kendiniz -ve belki de aileniz- için uzun vadede gerçekte neleri başarmak istediğinizi belirleyebilecek,

  • Başarmak istediğiniz bu hedeflerinize nasıl ulaşabileceğinizi anlayabileceksiniz.

 

Birlikte çalışmaya devam etmemiz durumunda ise, bütünsel yaşam koçluğu programı desteği ile yaşamınızda sizi destekleyecek bir ortak seçmiş, tek hedefin sizin başarınız olduğu, işbirliğine dayalı bir süreci başlatmış olacak ve aynı zamanda ulaşacağınız hedefleri nasıl kalıcı kılacağınızı öğreneceksiniz…

Daha sağlıklı ve bütünsel bir yaşam için atacağınız ilk adım, ana sayfadaki link ya da iletişim bilgilerimden bana ulaşarak görüşme için bir randevu almak...